Za nami drugi dzień Dni Gołdapi 2023, podczas którego wieczorem przy Mazurskich Tężniach Solankowych odbył się Festiwal Tańca i Ognia 🔥 Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiła grupa cyrkowa z Centrum Kultury w Sakiai, grupy ogniowe Fire Team – Stare Juchy, Pracownia Tańca i Ognia „Transfuzja” – Biskupiec, grupa „Ardente” – Chełchy, a także Flash Zone z pracowni tańca Domu Kultury w Gołdapi. Bardzo dziękujemy Dyrektorowi Centurm Kultury w Sakiai Mindaugasowi Kriauciunas.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
🍿☕🍦 Czekamy na państwa z pyszną kawą i lodami. Wystawcy i restauratorzy przygotowują kiełbaski z grilla, zakręcone ziemniaki, gofr i zapiekanki. Dla najmłodszych mamy strefę zabaw dla dzieci, watę cukrową, zabawki i kino 7D.
➡ 16.00 koncert zespołu FERVOR
➡ 17.30 koncert zespołu MANKAMENT
➡ 19.00 koncert SKOLIMA, support Księciunio
➡ 20.30 koncert „Od Nocy do Nocy na Łonie Natury” Joanny Aleksandrowicz przeniesiony został do sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi. Wejście możliwe tylko za okazaniem wejściówek.
✅ Sponsorzy Dni Gołdapi firma K&K Energia zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie ankiety konkursowej, która dostępna jest na stoisku firmy K&K Energia w terminie 15 – 16 lipca na Promenadzie Zdrojowej w Gołdapi w godz. 12.00 – 19.00.
✅ Ogłoszenie wyników odbędzie się w niedzielę w godz. 16.00, 17.00 i 19.00.
I miejsce – Klimatyzacja wraz z montażem
II miejsce – Telewizor 50 cali
III miejsce – Oczyszczacz powietrza

Ostatnio dodane

Udostępnij wpis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
E-mail
Share on print
Drukuj