Flash Zone w projekcie ERASMUSA

Dom Kultury w Gołdapi jest partnerem w projekcie nr 2021-1-BE05- KA151-YOU-000018692 w ramach którego odbędzie się wymiana młodzieżowa pt. „Swipe Up”. Projekt realizowany jest ze środków programu ERASMUS +. Koordynatorem projektu jest belgijska Organizacja KONING KEVIN z 30 tysięcznego Kessel-Lo – dzielnicy miasta Leuven w Brabancji Flamandzkiej. Organizacja ta zajmuje się szeroko rozumianą     animacją grup społecznych poprzez teatr uliczny, kuglarstwo, międzynarodową animację kulturową. Do partnerstwa zaproszono także Közgazdasági Politechnikum – niezależną, niepaństwową szkołę średnią ze stolicy Węgier – Budapesztu.
Podczas wymiany, młodzież biorąca udział w projekcie będzie przedstawiała swoje umiejętności i wymieniała się doświadczeniami w pracy zespołowej i indywidualnej z dziedziny kuglarstwa i animacji społecznej.
Łącznie grupa projektowa będzie liczyła 30 osób, w tym: z Belgii – 2 liderów i 9 uczestników, z Polski – 2 liderów i 7 uczestników oraz z Węgier – 2 liderów i 8 uczestników. W wymianie weźmie udział młodzież w wieku 13 – 17 lat. Gołdapski Teatr Ognia FLASH ZONE pojedzie do Brukseli, aby poznać kulturę innych państw i wymienić się umiejętnościami i doświadczeniami we współpracy ze środowiskiem lokalnym poprzez różnego rodzaju zajęcia.

 

Ostatnio dodane

Udostępnij wpis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
E-mail
Share on print
Drukuj