KIERUNEK GOŁDAP – Koncert „Od nocy do nocy” Joanny Aleksandrowicz

W ramach Kierunku Gołdap w sobotni wieczór odbył się w naszym Domu Kultury niepowtarzalny koncert Joanny Aleksandrowicz „Od nocy do nocy”. W muzyczną podróż wraz z najpiękniejszymi utworami z filmów i musicali tj. „Vabank”, „Noce i Dnie”, Musical „Metro” zostali zabrani nasi widzowie. 

Emocjonalnie wykonane utwory oraz doskonały kontakt artystki z widownią to niesamowite przeżycie i bardzo wartościowy czas, który przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw niezapomnianych dotąd tekstów wielkich artystów. 

Koncert ten okazał się dopracowanym we wszelkich detalach  wydarzeniem w którym profesjonalni muzycy (perkusista, basista, pianista) i Joanna Aleksandrowicz w towarzyszeniu scenografii z żarowych świateł i klimatycznych abażurów oczarowali publiczność zgromadzoną na Sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi. 

Po koncercie ogromnym zainteresowaniem cieszyła się także płyta „Od nocy do nocy” w złotym wydaniu, którą można było nabyć wraz  z autografem aktorki i wokalistki. 

Wydarzenie patronatem medialnym objęli Radio5, TerazGoldap.pl, Gołdapski Portal Internetowy GOLDAP.INFO, Goldap.org.pl. Dziękujemy za promocję naszego wydarzenia.

Zapraszamy do fotorelacji.

Ostatnio dodane

Udostępnij wpis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
E-mail
Share on print
Drukuj