Koncert Filmowo-Musicalowy „Od Nocy Do Nocy na Łonie Natury” – Joanna Aleksandrowicz

Dom Kultury w Gołdapi w ramach Dni Gołdapi zaprasza na Plażę Miejską w Gołdapi, gdzie 16 lipca 2023 r. o godz. 20.30 odbędzie się Koncert Filmowo-Musicalowy „Od Nocy do Nocy na Łonie Natury” Joanny Aleksandrowicz.
Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka, stworzyła projekt „Od nocy do nocy”, z którym wystąpiła na ponad 250 scenach muzycznych. W repertuarze znajdują się utwory z najsłynniejszych polskich filmów i musicali, takich jak między innymi: „Noce i dnie”, „Vabank” oraz cykl tang Astora Piazzolli. Joanna Aleksandrowicz miała okazję wystąpić podczas Festiwalu Literackiego Noblistki Olgi Tokarczuk
W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszego albumu zespołu Joanny Aleksandrowicz – płyty „Od Nocy do Nocy” w złotym wydaniu, który przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i kultowych filmów.
Współpracuje z czołowymi reżyserami filmowymi, m.in. Wojciechem Smarzowskim („Kler”, „Wesele”) i Markiem Koterskim („Baby są jakieś inne”).
Występowała na scenach wielu teatrów w Polsce m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie.
Dodatkowo zdjęcia artystki pt. „Kobieta o poranku” zostały wyróżnione przez włoski portal „Vouge Italia” oraz brytyjski „Calumet Photo UK”.
Joanna w swoim rodzinnym mieście corocznie wraz ze swoimi przyjaciółkami organizują dla dzieci i młodzieży warsztaty „Droga do marzeń”.

Ostatnio dodane

Udostępnij wpis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
E-mail
Share on print
Drukuj