Koncert „Od nocy do nocy” Joanny Aleksandrowicz

Podczas Kierunku Gołdap 5 lutego 2022 r. o godz. 17:00 Dom Kultury w Gołdapi zaprasza na Koncert ‘’Od nocy do nocy’’ Joanny Aleksandrowicz.

Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka, występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce, m.in. na deskach Teatru Wielkiego we Wrocławiu w spektaklu mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim. W październiku 2021 odbyła się premiera filmu „Wesele” z jej udziałem. 

Joanna Aleksandrowicz dzięki swojej ambicji, determinacji i profesjonalnemu podejściu stworzyła projekt „Od Nocy Do Nocy” który zagrała niespełna 200 razy na scenach muzycznych w Polsce i za granicą. 

W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszej płyty w złotym wydaniu, która przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i dawnych filmów. 

Joanna Aleksandrowicz koncertem „Od nocy do nocy” w premierowej odsłonie z bandem i kwartetem smyczkowym w roku 2020 miała okazję gościć na Festiwalu Literackim Noblistki Olgi Tokarczuk. 

W lato 2021 zrealizowała wraz z zespołem ponad 30 magicznych koncertów blisko natury, w wyjątkowych aranżacjach świetlnych. Koncepcja koncertu na trawie jest jej autorską, w której aktorka chciała zachować klimat i nastrój, co niewątpliwe się udało. Koncert ten cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce. 

 

Ostatnio dodane

Udostępnij wpis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
E-mail
Share on print
Drukuj