Konferencja – Różowy Październik

Dom Kultury w Gołdapi wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gołdapi zaprasza na konferencję pt. „Pokonaj raka – profilaktyka, wsparcie, edukacja”.
24 października 2022 r. godz. 18.00 Sala widowiskowa Domu Kultury.
W związku z miesiącem walki z rakiem piersi 24 października 2022 r. odbędzie się również bezpłatna mammografia w godz. 15.30 – 18.00 na Placu Zwycięstwa w Gołdapi.
Wykłady w Sali widowiskowej Domu Kultury zostaną wygłoszone przez:
– dr n. o zdr. Emilię Harasim – Piszczatowską – doktorantka i absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od czterech lat pracuje jako adiunkt na Wydziale Ochrony Zdrowia Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach. Opiekun Studenckiego Koła Naukowego Pro Medica oraz członkini Komisji ds. Zdrowia Publicznego Miasta Suwałki. Naukowe zainteresowania to profilaktyka chorób cywilizacyjnych oraz psychospołeczne uwarunkowania zachowań zdrowotnych.
– dr n. o zdr. Małgorzatę Andryszczyk – dr nauk o zdrowiu, pielęgniarka, pedagog, specjalizacja z pielęgniarstwa ratunkowego. Studia podyplomowe w kierunku: Organizacji pomocy społecznej w warunkach Unii Europejskiej. Wieloletnie doświadczenie dydaktyczne i zawodowe. Obecnie: dziekan Wydziału Ochrony Zdrowia w Państwowej Uczelni Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach.
–  Beatę Jeleniewicz – Brafitterka i ekspertka od doboru bielizny. Prowadzi salon doboru bielizny – Biuściasty Zakątek w Suwałkach od 10 lat. Uczestniczy w akcjach profilaktyki zdrowia i raka piersi. Pozytywnie nastawiona do życia, ale rodzina jest dla niej najważniejsza.
– Bożennę Krętowską – od 27 lat pracuje w Avon Cosmetics Polska na stanowisku Starszego Menedżera Sprzedaży. Jest ambasadorem marki Avon, trenerem Beauty, Akademii Perfumiarstwa oraz wieloletnim niezależnym trenerem John Maxwell Poland. Przez wszystkie lata, pomaga kobietom w Wielkiej Kampanii Życia Avon Kontra Rak Piersi. Nasz region od wielu lat korzysta z bezpłatnych lub dofinansowanych badań USG: Suwałki, Augustów, Giżycko, to wiele uratowanych żyć, wielu kobiet i nastolatków. Przez wiele lat organizowała palpacyjne badania piersi w Suwałkach, Sejnach i Giżycku. Jako przedstawiciel Avonu pomaga Konsultantkom w pozyskaniu pomocy finansowej w tak ciężkich okresach ich Życia. Pomaga Pni Bożenna, jak i jej Konsultantki, bo mogą. Sprzedają gadżety Wielkiej Kampanii Życia, które są dostępne w każdym katalogu, wszystkie zebrane pieniądze są dosileniem na bezpłatne badania USG.

Ostatnio dodane

Udostępnij wpis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
E-mail
Share on print
Drukuj