Małomiasteczkowy Klub Filmowy

Na ostatnim środowym i jednocześnie wakacyjnym spotkaniu MKF oglądaliśmy pełnometrażową animację dla dorosłych „Zabij to i wyjedź z tego miasta” Mariusza Wilczyńskiego. Film ten został nagrodzony Złotymi Orłami w czterech kategoriach oraz otrzymał Złote Lwy na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za najlepszy film. Dzieło Wilczyńskiego to surrealistyczna mroczna i posępna elegia dla świata, który odszedł w przeszłość.

Było to drugie spotkanie Małomiasteczkowego Klubu Filmowego po wznowieniu działalności Kina Kultura. Na pierwszy seans, który odbył się 16.06.2021 r. przyszli spragnieni kontaktu ze sztuką i po prostu z ludźmi kinomani, nasi stali bywalcy. Na pierwszą projekcję wybraliśmy amerykański film debiutującego w roli reżysera aktora – Viggo Mortensena – „Jeszcze jest czas.”.

Dom Kultury w Gołdapi oraz Halina Jasińska i Aleksandra Król-Berut – animatorki klubu – zapraszają miłośników ambitnego kina na kolejne spotkanie 18 sierpnia.

Działalność Kina Kultura oraz Małomiasteczkowego Klubu Filmowego dofinansowana jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Zdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu FilmowegoZdjęcie z Małomiasteczkowego Klubu Filmowego

Ostatnio dodane

Udostępnij wpis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
E-mail
Share on print
Drukuj