Pierwszy dzień Dni Gołdapi 2023

Za nami pierwszy dzień Dni Gołdapi, który rozpoczęliśmy akcentem gołdapskim. W Galerii K2 Domu Kultury w Gołdapi odbyło się otwarcie wystawy fotografii Jarosława Jasińskiego pt. „Nasze krajobrazy”. W wydarzeniu udział wzięła Zastępca Burmistrza Gołdapi Joanna Magdalena Łabanowska.
Następnie w sali widowiskowej Domu Kultury o godz. 19.00 przy pełnej widowni rozpoczął się „Koncert na Miłość, Gitarę i Śpiew” gołdapianki Beaty Jankowskiej-Tzimas wraz z gitarzystami Pawłem Stankiewiczem oraz Pawłem Bomertem. Koncert wzruszający i zachwycający, pełen sentymentów, po którym przyjaciele i byli nauczyciele Pani Beaty wręczyli kwiaty. Po koncercie cała widownia pozostała na krótkim spotkaniu, podczas którego Pani Beata opowiadała o wspomnieniach związanych z naszym miastem i o planach na przyszłość. Wysłuchaliśmy opowieści o początkach kariery oraz jak wygląda praca w dubbingu. Puentą spotkania jest zdanie „Trzeba marzyć i trzeba te marzenia spełniać”.
Dziękujemy za wspólnie spędzony pierwszy dzień Dni Gołdapi. Przypominamy, że wystawa dostępna będzie do 26 lipca 2023 r.

Ostatnio dodane

Udostępnij wpis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
E-mail
Share on print
Drukuj