„Rozwój potencjału gołdapskich instytucji kultury” w Domu Kultury

Gmina Gołdap prowadzi działania w ramach realizacji projektu „Rozwój potencjału gołdapskich instytucji kultury”.
Dzięki projektowi udało nam się doposażyć Dom Kultury w Gołdapi i Bibliotekę Publiczną w Gołdapi w nowy sprzęt m.in. meble, piec do wypału ceramiki i plenerowy ekran LED. Realizacja projektu pozwoli na zwiększenie oferty kulturalnej, poprawę jakości świadczonych usług i organizację wydarzeń plenerowych. Osiągnięte zostaną założone i opisane we wniosku o dofinansowanie cele: zwiększenie liczby osób korzystających z oferty kulturalnej gminy Gołdap, co możliwe będzie poprzez realizację celów bezpośrednich: poprawa dostępności do usług kulturalnych na terenie gminy Gołdap oraz wzrost potencjału gołdapskich instytucji kultury w zakresie dostosowania oferty do aktualnych potrzeb odbiorców.
Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.
Zapraszamy mieszkańców i gości do korzystania z naszej oferty:
– Kina Kultura,
– Galerii K2,
– zajęć w pracowniach: ceramicznej, rękodzieła artystycznego, rysunku i malarstwa, fotograficznej, tańca, wokalnej, muzycznej, gitary, witrażu,
– wydarzeń m.in.: Festiwal Gitarowy Erupcja, Kierunek Gołdap, Festiwal Zdrowia, Powitanie Wakacji, Dni Gołdapi, Festiwal Pogranicza „Kartaczewo”, Dożynki Gminne, Niedzielę Cittaslow, Mikołajki, Świąteczno-Noworoczny Koncert Charytatywny.

Ostatnio dodane

Udostępnij wpis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
E-mail
Share on print
Drukuj