Urodzinowe spotkanie Małomiasteczkowego Klubu Filmowego

W Kinie Kultura 8 lutego 2023 r. widzowie obejrzeli film „W trójkącie”, reżyseria: Ruben Östlund. Spotkanie odbyło się w ramach Małomiasteczkowego Klubu Filmowego, który funkcjonuje od czterech lat.  Z tej okazji klub rozpoczął się od podziękowań i podzielenia sękacza dla klubowiczów, który został zasponsorowany przez Krzysztofa Jurewicza – bardzo dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc.

Film zabrał widzów na wspólną podróż ukazującą akcję rozgrywającą się na luksusowym jachcie, pośród najbogatszych ludzi świata. Ocean szampana, morze pieniędzy i kapitan, który zawsze płynie pod prąd to rejs na miarę naszych czasów. Nagły sztorm  demoluje jacht, a wraz z nim rozsadza całą społeczną hierarchię. Wywołujący salwy śmiechu film Rubena Östlunda  jednego z najlepszych europejskich reżyserów, to bezlitosna satyra dla bogatych.

Podczas spotkania Małomiasteczkowego Klubu Filmowego dla widzów w wyniku losowania zostały wręczone upominki przekazane przez największego operatora reklamowego w Polsce Firmę KINADS za które bardzo dziękujemy.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Małomiasteczkowego Klubu Filmowego 22 lutego 2023 r. godz. 18.00. Dyskusja odbędzie się po obejrzeniu filmu „Rimini”, reżyseria: Ulrich Seidl.

Ostatnio dodane

Udostępnij wpis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
E-mail
Share on print
Drukuj