W środowy wieczór, 13 lutego Sala Widowiskowa Domu Kultury w Gołdapi wypełniła się dźwiękami najpiękniejszych miłosnych melodii. Koncert „Dźwięki miłości”, został przygotowany przez uczestników pracowni muzycznej Domu Kultury pod kierunkiem Roberta Magielnickiego, którzy stworzyli wyjątkową atmosferę, pełną emocji, czułości i wzruszeń.
W repertuarze znalazły się zarówno romantyczne ballady, jak i energetyczne utwory o miłości, które poruszyły publiczność. Wokaliści i instrumentaliści z pracowni muzycznej zaprezentowali swoje umiejętności, oddając magię i głębię walentynkowego przesłania. Ich występy spotkały się z ogromnym uznaniem i ciepłym przyjęciem ze strony publiczności.
Już na wejściu na gości czekała miła niespodzianka – zakochane pary otrzymały piękną czerwoną różę oraz słodki upominek, który jeszcze bardziej podkreślił romantyczny charakter wieczoru. Całe wydarzenie odbywało się w nastrojowej scenerii – subtelne oświetlenie i dekoracje sprawiły, że atmosfera była niezwykle przytulna i magiczna.
Dziękujemy wszystkim artystom za wspaniałe występy, a publiczności za tak liczne przybycie i wspólne celebrowanie święta miłości. Życzymy wszystkim wielu pięknych chwil, ciepła i miłości – zarówno tym, którzy już ją odnaleźli, jak i tym, którzy wciąż jej poszukują!