Kolejny sukces pracowni fotografii Domu Kultury w Gołdapi

Tak jak co roku pracownia fotografii wzięła udział w XXI Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek, Świat, Przyroda” Koszalin 2022. W 2022 roku na konkurs nadesłano 1919 zdjęć od 481 autorów z całej Polski.

Miło jest nam poinformować, iż I miejsce w kategorii do 15 lat otrzymała Eliza Strus za tryptyk pt. „Kąpiel anioła”. Elizie przyznano również  srebrny medal Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców – Warszawa. Hanna Bondzio za pracę pt. „Smutne odbicie” otrzymała wyróżnienie dyrektora Banku Ochrony Środowiska S.A. a Małgorzata Kudosz wyróżnienie Pracowni Kowalstwa „Kuźnia” – Aleksander Czarnecki. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowana została także praca Sebastiana Bogdzio „Zielony dąb” oraz praca Hanny Bondzio „Podróż w nieznane” i Małgorzaty Kudosz „Po drugiej stronie lustra”.

Pracownia fotografii Domu Kultury w Gołdapi od ponad 20 lat prowadzona jest przez instruktora Jarosława Jasińskiego. W koszalińskim konkursie przez ostatnie lata zdobyła już całe podium i otrzymała wiele wyróżnień. Jesteśmy dumni, że pracownia fotografii jest ambasadorem dziecięcej i młodzieżowej sztuki, promując Gołdap i Dom Kultury od wielu lat.

Tak jak w poprzednich latach gołdapskich twórców i instruktora reprezentowała Pani Ilona Łukjaniuk, z urodzenia Gołdapianka z wyboru mieszkanka Koszalina, która odebrała wszystkie nagrody i dyplomy a także przekazała relację z uroczystości zakończenia konkursu za co  serdecznie dziękujemy.

fot.Magda Pater i Ilona Łukjaniuk

Ostatnio dodane

Udostępnij wpis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
E-mail
Share on print
Drukuj