Dożynki Gminne 2023

Wielkimi krokami zbliżają się Dożynki Gminne 2023. Impreza plenerowa w cudownym otoczeniu Mazurskich Tężni Solankowych. Zaplanujcie sobie 27 sierpnia wizytę u nas, nie będziecie żałować.

Już dziś zapraszamy do udziału w 7. edycji Dożynek Gminnych. Wydarzenie rozpocznie się Mszą Świętą Dożynkową o godz. 12.00. Tradycyjnie odbędą się konkursy na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy i Najsmaczniejszy Chleb. Zaplanowano występy zespołów i solistów z Łotwy, Kowali Oleckich, Żabina oraz uczestników pracowni wokalnej i muzycznej Domu Kultury w Gołdapi. Podczas imprezy odbędzie się Turniej Sołectw przygotowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi i Firmę K&Kenergia – sponsora atrakcyjnych nagród. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, stoisk wystawców z rękodziełem i żywnością regionalną, wystawy maszyn rolniczych oraz stoisk instytucji związanych z rolnictwem. Gwiazdą wieczoru będzie zespół TOP-ONE.

Wydarzenie Patronatem Honorowym objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Patroni medialni: Radio 5, TerazGoldap.pl, Gołdapski Portal Internetowy GOLDAP.INFO, Portal Internetowy Nasze Miasto.

Regulamin kiermaszu

Regulamin konkursów Dożynki

FORMULARZ wystawcy

Regulamin imprezy plenerowej Dożynki 2023

Ostatnio dodane

Udostępnij wpis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
E-mail
Share on print
Drukuj